autopůjčovna Agent
#

O službě:

autopůjčovna agent

Jako jediní porovnáváme poptávky zaslané prostřednictvím našeho formuláře s nabídkami autopůjčoven. Díky tomuto způsobu jsme schopni najít nejvýhodnější nabídky podle Vašeho zadání i s nejnižší cenou. Každá autopůjčovna (ve vybraných městech) má přístup do našeho systému, ve kterém má možnost informovat o svém vozovém parku. Následně pomocí porovnávání poptávek s nabídkami získáme informace o těch nejvýhodnějších.

autopůjčovna agent - působiště v ČR

Ve kterých městech srovnáváme nabídky autopůjčoven?

V našem systému porovnáváme autopůjčovny z hlavního města Prahy, Brna, Ostravy, Plzně a Olomouce. Tato města jsme vybrali z důvodu nejvyššího počtu autopůjčoven, jejihž nabídky pro Vás můžeme porovnávat. V okamžiku, kdy budeme mít pocit dostatečného pokrytí rozšíříme toto působiště i o další města jako je Liberec, Hradec Králové, České Budějovice, Ústí nad Labem a Pardubice.

Pro koho je tato služba určena?

Srovnávání nabídek autopůjčoven může využít opravdu každý. Ať už potřebujete auto na dovolenou jako soukromá osoba nebo hledáte automobil pro Vaše zaměstnance. Neposkytujeme pouze dlouhodobé pronájmy, ale také krátkodobé. Ve většině případů zpracováváme poptávky na zapůjčení auta na pár dní a i tak jsme schopni nabídnout ty nejvýhodnější služby, které autopůjčovny nabízejí. Máme zkušenosti s porovnáváním nabídek a proto s námi opravdu ušetříte!

Proč je tato služba ZDARMA?

Tato služba je pro Vás opravdu ZDARMA a neskrývá žádné skryté poplatky. Zisky z této služby jsou na základě příjmů z provizí, které měsíčně podle objednávek účtujeme autopůjčovnám. Nemusíte mít strach, že by ceny byly kvůli provizím vyšší, protože našim cílem je zajistit výhodné podmínky pro zákazníka, které si může na základě hledání sám srovnat. Autopůjčovny s námi spolupracují, protože se jim to samozřejmě vyplatí. Samozřejmě musí autopůjčovna poskytnout výhodné nabídky pro poptávající, jinak jim zákazníky nepřineseme.