autopůjčovna Agent
#

Proč s námi spolupracovat

Sepsali jsme pár důvodů, proč je výhodné spolupracovat se službou autopůjčovna Agent.

1. Denně nás osloví stovka zákazníků, kteří si potřebují zapůjčit auto a proto hledají autopůjčovnu. Pokud budete v našem systému, máte velkou možnost, že našeho zákazníka předáme právě Vám. Stačí se jen zaregistrovat a vložit do našeho systému Váš vozový park.

2. Ušetříme Vám čas od smlouvání se zákazníky a zbytečného prodlužování před samotným pronájmem vozu. Předáme Vám totiž zákazníka přímo s jeho poptávkou. Sami Vám zavoláme ohledně ověření volného vozu a předáme Vám kontakt na zákazníka, který má o Váš vůz zájem. Přitom cena bude taková, kterou u Vašeho vozu uvádíte.

3. Neplatíte za reklamní kampaně bez výsledků. U nás není žádný měsíční paušál za využívání našeho centrálního systému. Platíte pouze provizi ze zprostředkovaných objednávek. Výše provize záleží na Vás. Min. je však stanovena na 10%. V případě stejné nabídky však získává zákazníka autopůjčovna s výhodnější provizí. V žádném případě nemůžete prodělat. Když Vám zákazníky nepřivedeme, neplatíte nic. Pokud ano, jistě nám provizi rádi uhradíte.

4. Registrací do našeho centrálního systému získáte také dokonalý přehled o Vašich vozech. Vozový park totiž neobsahuje pouze základní technické parametry vozu. Díky tomu si můžete Váš vozový park přesně prohlížet a můžete jej mmj. využívat třeba jako přehled Vašeho vozového parku.

5. K naší službě patří také podpůrné informační weby pro města ve kterých působíme jako např.: www.autopujcovnavpraze.com, wwww.brnoautopujcovna.com, www.autopujcovnaolomouc.com, www.autopujcovnaostrava.com a www.autopujcovnaostrava.com. Na těchto webech bude Vaše autopůjčovna zobrazena v kategorii autopůjčoven, se kterými spolupracujeme. Získáte tímto tématickou reklamu pro Váš web zcela zdarma!

6. Spolupráce s námi se prostě vyplatí.